Khadia, Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24ACXPJ5100D1ZW
Call 08047634526 89% Response Rate
Send Enquiry
| Wattage | 5 W |
| Light Color | Warm White |
| Voltage | 220V |
| Country of Origin | Made in India |
| Model | ST64 |
| Type | LED |
St64 led Watt 4w
Clear glass and Amber glass
Master paking - 100 pcs
Imported quality
View Complete details
| Country of Origin | Made in India |
| Voltage | 220V |
| Frequency | 50 Hz |
| Brand | Astro Light |
| Wattage | 10 W |
| Model | ST64 |
View Complete details