Khadia, Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24ACXPJ5100D1ZW
Call 08047634526 86% Response Rate
Send Enquiry
| Wattage | 6 W |
| Lighting Type | LED |
| Install Style | Step Light |
| Lighting Color | Warm White |
| Usage/Application | Outdoor/ indoor both |
| Body Material | metal |
| IP Rating | ip65 |
View Complete details
| Wattage | 6 W |
| Lighting Color | Warm White |
| Usage/Application | Outdoor |
View Complete details
| Wattage | 3 W |
| Lighting Color | Warm White |
| Usage/Application | Outdoor |
View Complete details
| Wattage | 2 W |
| Lighting Type | LED |
| Install Style | Step Light |
| Lighting Color | Warm White |
| Usage/Application | outdoor |
| Body Material | metal |
| Power | 3W |
| IP Rating | ip65 |
View Complete details
| Lighting Type | LED |
| Wattage | 3watt |
| Install Style | Step Light |
| Lighting Color | Warm White |
| Usage/Application | Outdoor |
| Body Material | Ceramic |
| Power | 3W |
| Voltage | 220V |
| Warranty | no |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details