Khadia, Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24ACXPJ5100D1ZW
Call 08047634526 89% Response Rate
Send Enquiry
| Shape | Round &Squre |
| Wattage | 15 W |
| Mounting Type | Recessed |
| Light Color | White & Pgb |
| Size | 6 inch |
| Light Color / CCT | White & Pgb |
| Material | Metal |
| Voltage | 220V |
| Warranty | 2 Years |
| Body Material | Aluminium |
| Special Features | 3-in-1 Color |
| Country of Origin | Made in India |
| 3+3 (8w) , 6+3 (15w), 12+4 (22w) | ASTRO LIGHT |
3+3 Concil and surface6+3 Concil and surface 12+4 Concil and surface Astro brand 2year warranty Shape - Round Square
View Complete details
| Wattage | 11 - 20W |
| Material | Metal |
| Voltage | 85-265v |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details