Khadia, Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24ACXPJ5100D1ZW
Call 08047634526 86% Response Rate
Send Enquiry
| Type of Light | Surface Mounted Light |
| Shape | Round |
| Wattage | 12 W |
| Brand | Astro Light |
| Usage/Application | Indoor |
| Body Material | Metal body |
| Voltage | 240V |
| Power | 12 W |
| Light Color | Cool White |
Surface light
Astro light
Watt-12w
Body color -Black body
Metal body
Light color - white and natural white
2 year guarrntee
View Complete details