Khadia, Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24ACXPJ5100D1ZW
Call 08047634526 89% Response Rate
Send Enquiry
| Body Material | Metal |
| Wattage | 12W |
| Size | 100 mm (4 inch) |
| Usage/Application | Indoor |
| Light Type | Cylinder (COB) |
| Color Temperature (CCT) | Natural White (4000K) |
| Shape | Round |
| Power | 7w 12w |
| Light Color | Warm White |
| Brand | Astro light |
| Led Working Lifetime | 50000hours |
| Certification | RoHS |
| Color Temperature | Wh ww nw |
watt - 7w , 12w
body color - white and black
360 degree bendeble
imported pcs
20pcs box packing heavy quality
astro light
2year guarrntee
View Complete details