Khadia, Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24ACXPJ5100D1ZW
Call 08047634526 86% Response Rate
Send Enquiry
| Wattage | 18 W |
| Light Color | White & Natural White |
| Shape | Round |
| Cutout Size | 5 inch |
| Warranty | 2 Year |
| Housing Color | White Boady & Black Boady Both |
| Dimmable | Non Dimmable |
| Housing Material | Aluminium |
| Body Material | Aluminium |
| Mounting Type | Recessed |
| Beam Angle | 120° |
| Ingress Protection | IP20 |
watt-12w/18w/24w
body colour - white body
light color- natural white , white
hpf - driver isolated
2year gurantee ( pcs to pcs )
brand - astro light
metal body
View Complete details
| Cutout Size | 105 mm (4 inch) |
| Wattage | 7 W |
| Shade Material | Aluminium |
| Mounting Type | Recessed |
| Size | 4 inch |
| Material | Metal |
| Warranty | 1 Year |
| Body Material | Polycarbonate |
| IP Rating | IP33 |
| Shape | Round |
| Country of Origin | Made in India |
Astro light compay
JUNCTION LIGHT
Watt - 7W
Shape- Round
Metal Body
Body color - Black
Light color - All Color
celling used
View Complete details